Sharon Stone’den yıllar sonra bomba itiraf. Kurtlar Vadisi’nde Necati Şaşmaz’la sahnesi olay olmuştu. Sette gördükleri şok etti

Hollywood’un tanınmış yıldızı Sharon Stone, TRT World’de yer aldığı bir programda yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

Ünlü oyuncu, her zaman ‘Basic Instinct’ filmiyle anılmayı tercih ettiğini dile getirdi.

Aynı programda Stone, ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinden de bahsetti.

Dizinin Los Angeles’taki çekimlerinde, başrol Necati Şaşmaz ile birlikte Sharon Stone ve Andy Garcia kamera karşısına geçti.

Stone, setin ihtişamından etkilendiğini ifade ederken, kendisinin ve Garcia’nın çekimler sırasında ne yapacaklarını bilmediklerini söyledi.

Sharon Stone, kendilerine cömertçe ödeme yapıldığını belirtti ve setteki deneyimlerini şöyle anlattı:

YILLAR SONRA GELEN İTİRAF

“Gerçekten çok iyi bir ücret aldık. Andy ile sete vardığımızda, kimse İngilizce konuşmuyordu. Herkes Türkçe konuşurken, biz İngilizce cevap veriyorduk.

Ne yapmamız gerektiğini anlamıyorduk. Sahnenin içeriği veya bizden beklenenler hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Tamamen şaşkındık. Gördüğüm en görkemli set ve harika kostümler… Ama kimse İngilizce konuşmuyor ve ne yapacağımızı bilmiyorduk. Andy’ye ‘Ne yaptığımızı hiç bilmiyorum’ dedim.”

KISKANÇLIK KRİZİ

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yapımcısı ve başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, 8 yıl önce dizide birlikte rol aldığı Sharon Stone ile yeniden çalışmayı planladı, ancak bu durum eşi Nagehan Kaşıkçı’nın kıskançlık krizine yol açtı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir